Menu działu

„Agencja skutecznej pomocy” spektakl w Teatrze AULA.

Jak zatrzymać pogoń za władzą i pieniądzem? Co czuje łowca głów lub tzw. head hunter przyjmując zlecenie? Czy można zmienić system wartości człowieka? We wtorek 28 lutego o godz. 18:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 zostanie wystawiony spektakl akademickiego Teatru AULA pt. „Agencja skutecznej pomocy”.

„Agencja skutecznej pomocy” spektakl w Teatrze AULA.

Spektakl  „Agencja skutecznej pomocy”  odzwierciedla syndrom chaosu, dramatu wartości  i postaw o charakterze anomii.  Inspirowany tekstem  Charlesa Bukowskiego  „Odmóżdżarka”,  stanowi komentarz   do  społeczeństwa  zawłaszczanego przez konsumpcjonizm - do świata wielkiej polityki i brutalnego życia w pogoni za władzą   i pieniądzem. Jednocześnie odsłania  zanikającą wrażliwość  na drugiego człowieka.  Jest głosem młodych ludzi  poszukujących  punktów odniesienia, autorytetów i przejrzystości  we współczesnym świecie.

Spektakl „Agencja skutecznej pomocy” na podstawie tekstu Charlesa Bukowskiego „Odmóżdżarka” wystawiony zostanie 28 lutego o godz. 18:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, a zarazem siedzibie Teatru AULA (ul. Strzegomska 55, Wrocław). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spektakl pt. AGENCJA     SKUTECZNEJ   POMOCY

na podstawie tekstu Charlesa Bukowskiego „Odmóżdżarka

Scenariusz i reżyseria: Monika Taras

Obsada:

• Szefowa Agencji - Paulina Król,
  • Asystent Szefowej Agencji - Szymon Orłowski, Paweł Cybruch
  • Luzak - Jacek Cybruch
  • Pisarka - Martyna Ostropolska, Katarzyna Grałek
  • Malarka - Oliwia Sanogho
  • Papatazzi - Martyna Ostropolska, Katarzyna Grałek, Szymon Orłowski, Paweł Cybruch

• Kostiumy i scenografia: Monika Taras
  • Wykonanie scenografii i rekwizytów: zespół Teatru AULA