Dar życzliwości dla synka pedagoga z DSW

Zwracamy się z prośbą do wszystkich o dar życzliwości i pomocy finansowej dla kilkunastomiesięcznego chorego synka dr. Piotra Mikiewicza – nauczyciela akademickiego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, zaangażowanego i oddanego sprawom nauki, aktywnego członka kilku międzynarodowych sieci badawczych oraz eksperta medialnego.

Jeżeli nie rozliczyliście się jeszcze z podatku, prosimy o przekazanie 1% na konto Fundacji przy Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową", KRS: 0000086210, cel szczegółowy – Stanisław Mikiewicz.

Pieniądze będą wykorzystane na refundację leków i materiałów pielęgnacyjnych dla Stasia. Fundacja zbiera także środki finansowe na wybudowanie nowego centrum leczenia raka u dzieci. 30% z wpłaty na każde konto imienne dziecka jest przekazywane właśnie na ten cel.

Oprócz przekazania 1% z PIT, można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji: Konto wpłat imiennych 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 – tytuł wpłaty: Stanisław Mikiewicz

„Są sytuacje w życiu niemalże każdego z nas, że spotykamy się z osobistym dramatem, być może nawet poczuciem bezradności wobec okoliczności ujawnionej nagle terminalnej choroby." Napisał, 25 marca 2013 r., na swoim blogu prof. Bogusław Śliwerski, który zwraca uwagę na potrzebę empatii i zrozumienia oraz konieczność wspierania osób, które zmagają się z chorobą swoich bliskich, w tym przypadku dziecka.

Dlatego też każdy gest życzliwości się liczy, przecież podstawowym marzeniem wielu z nas jest to, by nasi bliscy byli zdrowi. Szczególnie dzieci.

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas i wspólnie pomożemy Stasiowi.