Menu działu

Dodatkowy Dziekanat Wydziału Nauk Pedagogicznych

W budynku przy ul. Szkockiej 64 (w sekretariacie szkoły), został uruchomiony dodatkowy dziekanat Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW (dla studentów studiów niestacjonarnych), który jest czynny w soboty od 8:30 do 15:00.

W dziekanacie przy u. Szkockiej 64 studenci mogą:

• przedłużyć ważność legitymacji;
  • otrzymać zaświadczenie, tylko zaświadczenia o wysokości otrzymywanego stypendium będą do Państwa wysyłane pocztą;
  • złożyć podanie;
  • zarejestrować pracę dyplomową (warunkiem rejestracji jest wcześniejsze zdobycie pieczątki z Kwestury DSW na zgodzie promotora na rejestrację pracy);
  • otrzymać login i hasło do systemu USOSweb;
  • otrzymać informacje na temat obowiązujących procedur: zaliczanie semestru, składanie podań, wznowienie studiów, rejestracja pracy dyplomowej;
  • w sytuacjach awaryjnych skontaktować się z nauczycielem akademickim, korzystając z pośrednictwa pracownika dziekanatu.

Indeksy odbierać Państwo będą mogli nadal w dziekanatach przy ul. Strzegomskiej 55, natomiast informacji na temat płatności udziela tylko Kwestura DSW, która znajduje się w budynku przy ul. Wagonowej 9, tel. 71 358 27 31, e-mail: platnosci@dsw.edu.pl.

Dodatkowo w Dziekanacie WNP w budynku przy ul.Strzegomskiej 55 w niedziele dyżur interwencyjny pełnić będzie jedna z pracowników Instytutów: Pedagogiki lub Pedagogiki Specjalnej lub Międzynarodowego Instytutu Studiów nad Kulturą i Edukacją. Informacji o dyżurującym Instytucie udziela pracownik recepcji znajdującej się przy ul. Strzegomskiej 55, tel. 71 356 15 00.

U dyżurującego pracownika Instytutu możecie Państwo zostawić dokumenty i indeksy do przekazania do dziekanatu, nie ma natomiast możliwości odebrania jakichkolwiek dokumentów z dziekanatu czy też przedłużenia legitymacji. Tego rodzaju sprawy prosimy załatwiać w dziekanatach w soboty lub w tygodniu od wtorku do piątku.

Fotorelacja z otwarcia: