Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprezentuje się podczas Wrocławskiego Salonu Maturzystów

Wrocławski Salon Maturzystów to targi edukacyjne organizowane przez Perspektywy.

Podczas tego wydarzenia (17,18 września) we Wrocławiu odbywają się liczne prelekcje i warsztaty. W ubiegłorocznej edycji eventu wziął udział co drugi maturzysta, co podkreśla skalę i rangę wydarzenia.

Co roku w targach biorą udział uczniowie, ale także i nauczyciele szkół średnich. Podczas Wrocławskiego Salonu Maturzystów ze swoimi stoiskami wystawiają się wszystkie wrocławskie uczelnie wyższe oraz te z regionu dolnośląskiego.

Dolnośląska Szkoła Wyższa także w tym roku zaprezentuje swoją ofertę dot. studiów I i II stopnia.

O Dolnośląskiej Szkole Wyższej i o tym, dlaczego warto tutaj studiować, opowiedzą między innymi jej obecni studenci. Przygotowaliśmy również liczne konkursy i nagrody dla uczestników wydarzenia. Specjalną atrakcją i pamiątką będzie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Zapraszamy! Znajdziecie nas w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.