DSW na targach edukacyjnych

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na targach edukacyjnych.

DSW na targach edukacyjnych

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania dotyczące oferty edukacyjnej (kierunkach i specjalnościach) oraz najlepszych w Polsce programach studiów w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – zgodnie z wymogami Krajowych Ram Kwalifikacji.

Chętnie też opowiemy o warunkach studiowania, współpracy międzynarodowej (szkołach letnich i kursach językowych) oraz możliwościach wyjazdów za granicę w ramach programu Erasmus lub  umów bezpośrednich z zagranicznymi uczelniami. A także o możliwościach zdobywania doświadczenia zawodowego poprzez udział w praktykach i stażach.

Zapraszamy!

– 19 lutego 2013 r. we Wrocławiu, Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, ul. Hauke-Bosaka 21
– 19 lutego 2013 r. w Jeleniej Górze w siedzibie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, ul. Lwówecka 18, budynek nr 1 – Rektorat (aula)
– 20 lutego 2013 r. w Wałbrzychu, Regionalne Centrum Promocji Gospodarczej (DARR), ul. Wysockiego 10