DSW patronem targów pracy dla studentów IT

Dolnośląska Szkoła objęła patronatem IT Career Summit, które odbędą się 26 września.

Dolnośląska Szkoła objęła patronatem wydarzenie dla studentów IT - IT Career Summit. Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT.

Jak podają organizatorzy - 26 września 2019 po raz szósty będą gościć najlepszych pracodawców, którzy będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników z branży IT podczas IT Career Summit. Tym razem  na Stadionie Legii w Warszawie!

Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Zgłoś bezpłatny udział w targach, wystarczy że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się TUTAJ

Podczas targów odbędzie się również Konferencja DEVELOPERS CONGRESS – podczas której wysłuchasz czysto merytorycznych wystąpień, najbardziej uznanych prelegentów z Polski. Będzie o nowych technologiach i rozwiązaniach, które warto znać. Damy Ci szansę na pogłębienie Twojej wiedzy 

Co konkretnie czeka na Ciebie w programie? Wiele interesujących tematów, jak również wybitnych speakerów – sprawdź agendę: itcareersummit.pl/wawa/

Na targach spotkasz firmy, które będą aktywnie poszukiwać obiecujących kandydatów do swoich organizacji, m.in.: DXC.technology, Nordea, Mettler Toledo, Empik, 4 Finance, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.
To oczywiście tylko mała część pracodawców, którzy będą czekać tego dnia na Ciebie.

Śledź nasz profil na FB i bądź na bieżąco z aktualnościami

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit –
26 września 2019 na stadionie Legii w Warszawie.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Strona bezpłatnej rejestracji: TUTAJ