DSW tworzy perspektywy zawodowe

Dolnośląska Szkoła Wyższa znalazła się wśród uczelni wyróżnionych w konkursie na najbardziej innowacyjne i kreatywne uczelnie w tworzeniu perspektyw zawodowych w Polsce.

Logo Dobra Uczelnia...

Konkurs na "Najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce" organizowany został przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.  Placówki zostały nagrodzone biorąc pod uwagę kilka kategorii, tj. uczelnia widoczna w Internecie, nowoczesne technologie wykorzystane w dydaktyce, technologie ułatwiające studiowanie i dostęp do wiedzy, tworzenie perspektyw zawodowych, certyfikaty, pytanie otwarte.

Dolnośląska Szkoła Wyższa uzyskała certyfikat "Dobra Uczelnia – Dobra Praca" i w roku akademickim 2012/2013 może także posługiwać się tym znakiem.

Więcej na www.aci.pl/laureaci_innowacyjne.php