Rozpoczęła się dziewiąta edycja Intensywnego Kursu Języka Angielskiego

Intensywny Kurs Języka Angielskiego to program realizowany przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW oraz The New School University.

Zajęcia poprowadzi 7 lektorów – „native speakerów”: Alexandre Duarte, który przyjechał do Wrocławia już po raz trzeci, Karen Kalkines, Alex Pence, Deborah Millan, Toni Thomas, Roger Repohl i Laura Age. Opiekę metodyczną nad kursem, jak co roku, pełni Irena Shanahan z Czech.

W ramach kursu, lektorzy z USA, absolwenci autorskiego programu The New School dla nauczycieli języka angielskiego, przez trzy tygodnie prowadzą zajęcia językowe. Program nauczania opiera się na wykorzystaniu autorskich metod, rozwiniętych w The New School, bazujących na dostosowaniu programu zajęć do bieżących potrzeb oraz umiejętności studentów.

Kurs obejmuje 56 godz. lekcyjnych (4 godz. dziennie) i odbywać się będzie od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem 15 sierpnia) w godzinach 16.30 – 19.30.