Menu działu

Exploring Central Europe

program międzynarodowych studiów w DSW.

Uczestniczki programu w 2016 w Pradze.

Rozpoczął się unikatowy programu studiów, Exploring Central Europe: History, Memory, and Identity Across Borders (10 września - 12 grudnia 2017r.), który organizowany jest we współpracy Międzynarodowego Instytutu Studiów nad Kulturą i Edukacją DSW i amerykańskiej uczelni Syracuse University.

Dwanaścioro studentów wylądowało w Budapeszczie skąd rozpoczyna się ich podróż po Europe Centralnej. Pod okiem instruktorów, Hany Cervinkovej i Juliet Golden, odwiedzą 11 miast m.in. Wiedeń (Austria), Bratysława (Słowacja) Praga (Czechy), Berlin (Niemcy), Kraków i Oświęcim.

Od października do grudnia studiować będą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ich wrażenia można śledzić na stronie programu: urbanlabsce.eu.