Konkurs na dofinansowanie projektów studenckich, którego organizatorem jest Miasto Wrocław

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich studentów i doktorantów należących do kół naukowych, grup czy organizacji studenckich.

Zgodnie z zapowiedzią pana prezydenta Jacka Sutryka, złożoną 5 lutego 2020 r. przy okazji prezentacji nowego miejskiego przedsięwzięcia wspierającego aktywne środowiska studenckie, jako Wrocławskie Centrum Akademickie pragniemy zaprosić studentów i doktorantów wrocławskich uczelni do udziału w konkursie na dofinansowanie projektów akademickich w ramach Funduszu Aktywności Studenckich (FAST).

O dofinansowanie z budżetu miejskiego mogą ubiegać się wszystkie koła naukowe, organizacje i grupy studenckie działające przy wrocławskich uczelniach. Każdy ze zgłoszonych projektów ma szansę na dofinansowanie w wysokości do 5 000 zł. Na stronie internetowej  Wrocławskiego Centrum Akademickiego (wca.wroc.pl) znajdują się informacje szczegółowe dotyczące konkursu oraz wniosek o dofinansowanie i regulamin.

Na wnioski czekamy do 31 marca 2020 r.