Nowy Akademik w centrum Wrocławia dla studentów DSW

Jesteś studentem DSW i szukasz mieszkania? Zależy Ci na studenckiej atmosferze ale nie chcesz przy tym rezygnować z komfortu mieszkania i dobrej lokalizacji? Wybierz Akademik LAS Living and Studying i zgarnij zniżkę na czynsz dla studentów DSW!

LAS to nowoczesne, w pełni wyposażone mikroapartamenty o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji. W samym centrum miasta, 10 minut spacerem od rynku i Wyspy Słodowej - ulubionego przez studentów miejsca spotkań nad Odrą z tętniącymi życiem restauracjami, barami, kawiarniami, klubami i pubami. Do DSW dotrzesz bezpośrednio w 30 minut tramwajem.

LAS to nowy akademik powstały w pięknej wyremontowanej kamienicy.

W naszym domu studenckim znajdziesz 97 mikroapartamentów dla jednej lub dwóch osób.

Pomożemy Ci znaleźć współlokatora, jeśli chcesz dzielić mieszkanie i czynsz. Nie martw się, jeśli przyjedziesz sam - dostaniesz dostęp do wyjątkowej społeczności mieszkańców, która sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Każdy z mikroapartamentów posiada indywidualnie zaprojektowane meble, aneks kuchenny i łazienkę oraz bogate wyposażenie: mikrofalówkę, lodówkę, płytę indukcyjną oraz czajnik elektryczny.

W całym budynku udostępniamy superszybki internet światłowodowy.

W akademiku znajduje się pralnia z suszarnią oraz klubokawiarnia z przestrzenią wspólną do nauki i relaksu. Posiadamy także zamknięty parking i rowerownię dla mieszkańców.

Towarzystwo znajomych i centrum miasta na wyciągnięcie ręki – to idealne warunki abyś zaczął budować swoją przyszłość razem z nami! Wyróżnia nas nowoczesność, przyjazna atmosfera, dbałość o szczegóły oraz dopasowana do Twoich możliwości cena!

Sprawdź dostępność i wybierz swój mikroapartament. Do zobaczenia w LASie!

UWAGA - ZNIŻKI DLA STUDENTÓW DSW

Jeśli jesteś studentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, w akademiku LAS dostaniesz 200 złoty zniżki za pierwszy miesiąc najmu.

Wystarczy skontaktować się z Działem Marketingu na uczelni, aby uzyskać kod uprawniający do zniżki. Wpisz go w kroku 4 w polu „Uwagi do rezerwacji” podczas rezerwacji mikroapartamentu.