Spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem, laureatem World Press Photo

Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie autorskie, którego tematem przewodnim jest świat widziany oczyma artystów fotografików. Tym razem gościem Borysa Nieśpielaka będzie Tomasz Lazar, laureat nagrody World Press Photo (II nagroda w kategorii „Ludzie i Wydarzenia”) oraz członek kolektywu Un-Posed.

– Tomasz opowie o swoich dotychczasowych projektach i zaprezentuje ich rozszerzone wersje. Pokaże również te, nad którymi aktualnie pracuje – informuje Borys Nieśpielak, wykładowca z Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa DSW.

Po zakończeniu prezentacji zaplanowana jest rozmowa z autorem.

Organizatorem wydarzenia są wykładowcy specjalności "fotografia w multimediach" w DSW.

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2012 r. o godzinie 20.00 w Księgarni Partnerskiej DSW „Tajne Komplety” we Wrocławiu, Przejście Garncarskie 2.

Link do wydarzenia na FB