STUDENT II - kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych

Pełnomocnik Rektora ds. studentów z niepełnosprawnością zaprasza wszystkich studentów na spotkanie w sprawie programu STUDENT II, które odbędzie się 22 września 2011r. (godz. 15:00 – 17:00) oraz 5 października 2011 r. (godz. 15:00 – 17:00), Wydział Nauk Pedagogicznych, ul. Strzegomska 55.

Logo PFERON

Celem spotkania jest omówienie procedur realizacji programu STUDENT II, pomoc podczas wypełniania wniosków oraz prawidłowego skompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów.

Spotkanie podzielone jest na trzy części.

I. W pierwszej części zostaną omówione zasady i procedury realizacji programu.

II.  W część drugiej zostaną omówione wnioski i załączniki.

III. W części trzeciej zajmiemy się praktyczną stroną programu STUDENT II, czyli prawidłowym wypełnianiem wniosków oraz załączników wymaganych do otrzymania dofinansowania do nauki.

Spotkanie skierowane jest do studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej z niepełnosprawnością, którzy ubiegać się będą o dofinansowanie nauki ze środków PFRON w ramach programu STUDENT II. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Przypominam, że od dnia 10 września 2011r. do 10 października 2011r. trwa nabór wniosków do programu Student II. Wniosek należy składać w Oddziale Dolnośląskim PFRON przy ul. Szewska 6/7 (Rynek) we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8: 00 do 15:30. Proszę pamiętać o terminie składania wniosków. Wszystkie wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Serdecznie zapraszam!

mgr Piotr Tajster
Pełnomocnik Rektora ds. studentów z niepełnosprawnością
tel. kom. 0-513-726-763