Student WNT nagrodzony

W minioną środę, Patryk Kamieniarz z Wydziału Nauk Technicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, za projekt pt. „Usługi geodezyjne” otrzymał nagrodę w wysokości 2 000 zł dla mieszkańca powiatu leszczyńskiego w IV edycji konkursu „Pomysł na biznes”.

Nagrodę ufundował i wręczył studentowi DSW, podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs, Starosta Powiatu Leszczyńskiego Krzysztof Benedykt Piwoński.

Do konkursu zostało zgłoszonych 25 projektów, 6 w kategorii praktycznej i 19 w kategorii teoretycznej. Wśród zwycięzców w kategorii praktycznej znaleźli się również Maciej Jankowski z koncepcją firmy PREFIKS.EU SOFTWARE & TECHNOLOGIES i Monika Kościelniak z projektem „Arena Kreatywnej Edukacji” oferujący zajęcia dla dzieci i dorosłych. Najlepszym projektem teoretycznym została koncepcja „AgroEko – Produkcja i dystrybucja żywności ekologicznej”, którą przygotowała Ewelina Skorupka.

Organizatorem konkursu jest Leszczyńskie Centrum Biznesu sp. z o.o, w partnerstwie z Miastem Lesznem i Powiatem Leszczyńskim. Uroczysta gala odbyła się w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.