Zapraszamy do Sportera

Sporter, to portal który tworzą studenci, absolwenci i pracownicy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, a także osoby związane z dziennikarstwem sportowym.

Plakat Sporter

Logo sporter

Sporter jest miejscem, w którym oprócz informacji związanych z rywalizacją na boiskach, bieżniach, szosach, parkietach czy matach, można znaleźć także treści kształtujące świat współczesnego sportu. W obszarze zainteresowań twórców są m.in. zagadnienia dotyczące komercjalizacji, dopingu, mass mediów, infrastruktury czy związki sportu z polityką oraz historia sportu i jego przyszłość.

– Jesteśmy otwarci i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy interesują się sportem. – informuje opiekun portalu Sławomir Szymański, pracownik Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w DSW.

Czekamy na Wasze teksty: sporter.redakcja@gmail.com