Uroczysta inauguracja roku akademickiego

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020. Odbędzie się ona 19 października o godz. 11.45.

W programie zaplanowano m.in. immatrykulację studentów I roku studiów I, II stopnia.

Podczas inauguracji przemówienie wygłosi Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz. Wręczone zostaną też nagrody dla Ambasadorów DSW oraz studentów, którzy otrzymają Nagrodę Rektora za najlepszą pracę licencjacką.

Wykład inauguracyjny „Edukacja i smog: ekosystemy uczenia się” wygłosi prof. DSW dr hab. Sławomir Krzychała. Poza tym chór odśpiewa Gaudeamus Igitur, a na zakończenie uroczystości wystąpi Akademicki Teatr Aula z najnowszym spektaklem.

Serdecznie zapraszamy - 19 października (sobota) o godz. 11.45 do Auli przy ul. Strzegomskiej 55.