Uroczyste rozdanie dyplomów licencjackich i magisterskich

13 grudnia o godz. 15 rozpocznie się uroczyste rozdanie dyplomów absolwentom, którzy ukończyli studia licencjackie i magisterskie w minionym roku akademickim.

Uroczyste rozdanie dyplomów, które odbędzie się 13 grudnia (piątek) o godz. 15 w Auli przy ul. Strzegomskiej 55 we Wrocławiu. Rejestrację i wydawanie biretów rozpoczniemy wcześniej. Start uroczystości godz.15.

Podczas uroczystości wręczone zostaną dyplomy i nagrody, a po wystąpieniach znamienitych gości i wykładzie, odśpiewamy wspólnie Gaudeamus Igitur. Będzie też możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Uroczystość będzie miała miejsce w auli Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55.

Jednocześnie bardzo przepraszamy za pomyłkę i podanie błędnej godziny w mailach, które rozesłaliśmy.