Wakacyjny kącik plastyczny DSW dla maluchów w Kłodzku

W najbliższą sobotę podczas VII obchodów Dni Twierdzy Kłodzkiej studenci i pracownicy Wydziału Zamiejscowego DSW w Kłodzku poprowadzą zabawy plastyczne dla dzieci.

Wakacyjny kącik plastyczny zdjęcie

W wydarzeniu tym każdego roku biorą udział sympatycy historii, kultury i muzyki. Dzięki Dolnośląskiej Szkole Wyższej podczas tegorocznych obchodów również najmłodsi znajdą coś dla siebie. Wśród zabaw plastycznych będą między innymi: malowanie twarzy, robienie słoni i biedronek z papierowych szablonów, malowanie kredą, wyklejanie z plastopianki i formowanie ludzików z plasteliny. Każdy maluch będzie mógł również zrobić biżuterię. Prace małych artystów zostaną pokazane na plenerowej wystawie.

Zapraszamy 11 sierpnia 2012 r. od godziny 12.00 do rynku w Kłodzku. Bądźcie tam z nami.

Więcej na: kcksir.pl