Wrocław Career EXPO 2013

Targi pracy Wrocław Career EXPO 2013, którego Patronem Honorowym jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, odbędą się 9 kwietnia 2013 r. (wtorek) w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Logotyp Career EXPO 2013

Spotkania z ponad 85 instytucjami i potencjalnymi pracodawcami rozpoczynają się od 11.00. Targi skierowane są przede wszystkim do osób poszukujących zatrudnienia w branżach związanych z nowymi technologiami, informatyką, techniką i finansami. Jednak, jak obiecują organizatorzy, nie zabraknie ciekawych ofert także dla osób zainteresowanych innymi segmentami produktów i usług. Wśród wystawców znajdują się takie firmy jak m.in.: AmRest Holdings SE, Nokia Siemens Networks Sp. z o.o., Hewlett-Packard, Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o. , Samsung Poland R&D Center czy VOLVO Polska Sp. z o.o. Pełna lista wystawców znajduje się na stronie organizatora: www.careerexpo.pl/index.php.

Żeby wziąć udział w targach konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja – albo za pomocą strony www.careerexpo.pl, gdzie osoba zainteresowana zakłada indywidualne konto użytkownika i drukuje darmowy bilet wstępu, albo tuż przed wejściem na targi za pomocą elektronicznych formularzy. Bilet upoważnia także do wzięcia udziału w konkursach organizowanych na terenie targów. Dodatkowo dzięki założeniu konta można dodać CV do baz firm, które poszukują pracowników i aktywnie aplikować na oferty pracy pojawiające się w serwisie.

W trakcie targów zapraszamy na badania predyspozycji zawodowych, które przeprowadzane będą między innymi na stoisku Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przez doradców zawodowych z Biura Karier DSW. Organizatorzy zaplanowali również przeprowadzenie 10 szkoleń, prowadzonych przez wystawców i firmy szkoleniowe. Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty pt. „Zanimuj się! – warsztaty z animacji i psychologii sukcesu", które poprowadzi Xantus Animation Studio, firma zaprzyjaźniona z wrocławskim klastrem Creativro i tym samym z Dolnośląską Szkołą Wyższą. Prezentację o stażach w Komisji Europejskiej oraz o unijnych konkursach na urzędników przedstawi Magdalena Żelazny Stokłosa z Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej w Polsce. Zapisy na szkolenia odbywają się za pomocą formularza online dostępnego na stronie targów.

Udział w targach jest bezpłatny.

Termin: 9 kwietnia 2013 r., godz. 11.00 – 19.00

Miejsce: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1. Wrocław