Zajęcia dla studentów zagranicznych. Projekt „Study in Wroclaw”

23 października odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Akademii „Study in Wroclaw” – cykl zajęć adaptacyjno – informacyjnych dla studentów zagranicznych rozpoczynających studia na uczelniach partnerskich projektu Study in Wroclaw.

Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu w godz. 17.00 – 19.00. Mile będą widziani wszyscy nowoprzybyli do Wrocławia cudzoziemcy, którzy komunikują się w języku polskim (nie tylko studenci z projektu), zarówno I jak i II stopnia studiów.

Każde spotkanie będzie dedykowane osobnemu obszarowi tematycznemu:

- 23.10 (środa) 17.00 -19.00 CUKR, Wrocław - studenckie miasto

- 30.10 (środa) 17.00 – 19.00 CUKR, Przydatne serwisy, przyjazne adresy

- 5.11 (wtorek) 17.00 -19.00 CUKR, Jak zadbać o bezpieczeństwo

- 14.11 (czwartek) 17.00 – 19.00 CUKR, Student szuka pracę

- 22.11 (piątek) 17.00 -19.00 CUKR, Sprawy formalne (NFZ, PESEL, konta bankowe i in.)

Spotkania będą się odbywały w Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju (CUKR) ul. Ruska 46a. Na wydarzenie należy się zapisać przez formularz rejestracyjny: LINK

Więcej informacji na FB Study in Wroclaw.