Menu działu

Poprzedni miesiąc Styczeń - 2018 Następny miesiąc
pnwtśrcwptsbnd
29 30 31

Informujemy, że w dniach 19-20 maja oraz 1 czerwca br. Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza będzie nieczynne.

Informujemy, że w dniu 1 czerwca nieczynne będą również: Centrum Rekrutacji, Biblioteka i inne jednostki organizacyjne DSW. Życzymy wszystkim naszym Studentom, Doktorantom, Słuchaczom i Pracownikom udanego długiego weekendu!

Aktualności studenckie

poprzednia wiadomość kolejna wiadomość

więcej alktualności

DSW poleca! Sprawdź:

Słuchaj online! - kliknij tutaj

Przegląd Kultury Studenckiej:

Kliknij tutaj - sprawdź program!

SYSTEM WIRTUALNY DZIEKANAT - plany zajęć | terminy zjazdów

Plany zajęć dostępne są wyłącznie poprzez program Wirtualny Dziekanat. Za pomocą tego systemu student może sprawdzić następujące informacje: Plany zajęć dla kierunku, toku, grupy, sali, przedmiotu czy prowadzącego.

☛ Wirtualny Dziekanat: plany zajęć & terminy zjazdów

Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza

Od 24 listopada 2017 r., w celu usprawnienia obsługi Studentów, Słuchaczy oraz Absolwentów DSW, zmieniona została struktura Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Dziekanaty, Dział Płatności oraz Dział Nauczania zostały połączone i utworzyły nową jednostkę DSW – Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza.

☞ Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza (działy):

Obsługi Studenta i Słuchacza | Płatności i Stypendiów | Obsługi Absolwentów |